Networking online
dla przedsiębiorczych Polek za granicą.

Trzydniowe wydarzenie integracyjno-networkingowe stworzone specjalnie dla przedsiębiorczych Polek na emigracji.

Trzy dni pełne dobrej energii, inspiracji i interakcji! Zaprezentuj swoją firmę na międzynarodowej arenie, nawiąż nowe wartościowe znajomości i pozyskaj możliwości współpracy.

TRZYDNIOWE WIRTUALNE SPOTKANIE NETWORKINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET NA EMIGRACJI

 To wydarzenie to nie tylko możliwość przedstawienia swojej firmy na międzynarodowej arenie.  To również świetna okazja do zawarcia nowych wartościowych znajomości, pozbierania nowych pomysłów, zbudowania dobrych biznesowych relacji i nawiązania współpracy, a nawet przyjaźni.

Zapisz się na kolejną edycję

CZYM SIĘ RÓŻNI TEN NETWORKING OD INNYCH?

U nas nie ma prelekcji. U nas są interakcje!

To nie prelekcje, a interakcje budują relacje. 

U nas każda osoba jest ważna! Ty też!

I każda uczestniczka ma równe szanse na zaprezentowanie siebie i swojego biznesu – zarówno na prywatnej grupie na Facebooku, jak i podczas spotkań na żywo na Zoomie.

Aby ułatwić Ci autoprezentację i interakcję,  proponuję proste ćwiczenia, które nawet największym introwertykom przychodzą z łatwością 😉

Skupiamy się na budowaniu relacji!

Biznes to nie tylko produkt czy usługa, to przede wszystkim interakcje i dobre relacje, które go napędzają.

Tworzymy przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze, przedsiębiorcze kobiety mogą naprawdę poznać siebie nawzajem. Zarówno swoje firmy jak i historie, pasje, cele i wyzwania.

Wierzę, że autentyczność i swobodna atmosfera wspierają budowanie dobrych relacji, które w biznesie są cenniejsze niż jednorazowa transakcja.

Feedback

Nasze spotkania networkingowe to również idealna okazja do pozyskania cennego feedbacku na temat swojej oferty, pomysłów i komunikacji.

Dla wielu uczestniczek poprzednich edycji feedback stanowił najcenniejszą część programu.

Dzięki rozmowom i informacjom zwrotnym, nie tylko zyskały pomysły na ulepszenie swoich strategii i ale także nowych lojalnych zwolenników gotowych wspierać ich biznesowy rozwój 🙂 .

Polki z całego świata

Nasze networkingi skupiają inspirujące kobiety z różnych branż i różnych zakątków świata.

Ta różnorodność grupy niesie ze sobą ogrom wiedzy i doświadczeń, dzięki czemu możesz zyskać  nowe spojrzenie na swój biznes, polepszyć swoją strategię, wpaść na nowe pomysły i kreatywne rozwiązania swoich biznesowych wyzwań.

Poprzednie edycje przyciągnęły łącznie przedsiębiorcze Polki rezydujące
w 27 krajach i 4 kontynentach.

Były wśród nich trenerki, edukatorki, terapeutki, psycholożki, coach’ki, instruktorki jogi i Pilates, artystki, projektantki, architektki, fotografki, księgowe, prawniczki, przewodniczki wycieczek, organizatorki retreatów, webmasterki, i wiele innych kreatywnych i niszowych specjalistek.

Empatia i wymiana

Wymiana i empatia to dwie fundamentalne wartości naszych networkingów.

Promujemy wzajemny szacunek, życzliwość i otwartość na innych.

Zachęcamy uczestniczki nie tylko do czerpania z mądrości grupy, ale i też dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami i ekspertyzą.

To właśnie te wartości przyciągają przedsiębiorcze kobiety, gotowe nie tylko dzielić się wiedzą, ale także wspierać się nawzajem w  wyzwaniach przedsiębiorczego życia, z którymi możesz się spotkać na kolejnej edycji networkingu.

Niezliczone współprace

Nasze networkingi tworzą prawdziwe możliwości współpracy z innymi uczestniczkami.

Choć pierwsza edycja networkingu dla przedsiębiorczych Polek za granicą odbyła się w lutym 2023 roku, to dziś trudno już zliczyć ile współprac powstało w wyniku tych spotkań. 

Ania – księgowa z Holandii- potroiła liczbę swoich klientek; Ola – webmaster z Hiszpanii – stworzyła kilka już stron internetowych; Kamila – ekspertka od LinkedIn z Nowej Zelandii – odświeżyła wiele profili, Agnieszka – psycholog z Holandii –  dopełniła kalendarz nowymi klientkami, a Magda- architektka również z Holandii projektuje nowe wnętrza itd.

Powstały też współprace w postaci podcastów, gościnnych wpisów na blogi i wspólnego tworzenia treści w mediach społecznościowych.

Inspirujące kobiety, skupienie na budowaniu relacji i wymianie doświadczeń w autentycznej oraz wspierającej atmosferze stanowią potęgę i skuteczność naszych networkingów. ​

— Gosia Smets

Łączymy się!

CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI POPRZEDNICH EDYCJI NETWORKINGU?

Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności przedsiębiorczych kobiet na emigracji, gdzie wsparcie i relacja są podstawą biznesu!

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kiedy i gdzie?

O datach informuję w swoim newsletterze. Więc wskocz na listę, jeżeli nie chcesz przegapić następnej edycji.

Spotykamy się w prywatnej grupie na Facebooku, gdzie możesz przedstawić siebie i swoją ofertę oraz poprosić grupę o feedback i wsparcie. Dodatkowo spotykamy się też na Zoomie, gdzie możesz osobiście poznać inne uczestniczki. 

Za ile?

35 euro czyli, tyle co 3 x kawa i ciasto w dobrej kawiarni!

Ja zbieram towarzystwo, organizuję zadania i spotkania na żywo, a Ty przez trzy dni stawiasz mi przysłowiową kawę i ciasto. Mam słabość do jabłecznika z dużymi kawałkami owoców 😉

Jak?

Większość interakcji odbywa się w prywatnej grupie na Facebooku, którą ja moderuję tak, aby pomóc Ci:

  • nawiązać nowe kontakty, relacje, współprace
  • przedstawić swoją ofertę lub pomysł na ofertę
  • zebrać cenny feedback i powymieniać się doświadczeniami.

Spotykamy się również 3 razy na Zoomie. Tam w małych grupach w osobnych pokojach online możesz bliżej poznać inne uczestniczki i powymieniać się doświadczeniami.

Te spotkania również są przeze mnie moderowane.

Wszystko po to by pomóc Ci przełamać lody, przedstawić siebie oraz swoją ofertę i wyciągnąć z tych spotkań jak najwięcej korzyści.

O której?

Ty decydujesz kiedy chcesz lub możesz pojawić się na grupie na Facebooku. Nie ma sztywnego grafiku.

Podczas trzydniowego networkingu spotykamy się również na Zoomie. Są to zazwyczaj dwa spotkania wieczorne o 20.00 i jedno poranne o 10.00. Spotkania trwają 2 godziny.

Sama decydujesz czy chcesz wziąć udział we wszystkich czy może tylko w jednym.

Zasady?

Obowiązują dwie fundamentalne zasady:

  1. Empatia – czyli traktujemy inne osoby z szacunkiem, otwartością i życzliwością
  2. Wymiana – czyli nie tylko tylko czerpiemy ale i też dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami!

To co widzimy się na następnej edycji?