Znasz to uczucie, że Twoje osiągnięcia wyglądają dobrze na papierze ale zupełnie nie pasuje to do tego kim jesteś? Kasa co miesiąc wpływa na konto ale Tobie brakuje w tym wszystkimi głębszego sensu i poczucia spełnienia? Wypalasz się. 

 

To także moja historia. Przez lata pracowałam w prestiżowych designerskich firmach i pięłam się po szczebelkach kariery jako specjalistka PR ale jakoś nigdy nie czułam z tego żadnej satysfakcji. Coś mi cały czas podpowiadało - ‘to nie jest Twoje miejsce’. Niestety zagłuszałam to i pięłam się dalej. W końcu totalnie się wypaliłam. 

 

O mnie

Gdy się podniosłam, otworzyłam własną firmę. I na początku było super! Dużo wolności, żadnego wyczerpującego szefa nade mną! Problem w tym, że wróciłam do tego co robiłam wcześniej - PR w branży design. Brakowało mi tam głębszego sensu i poczucia większej misjiPo kilku latach znowu odezwał się ten głosik i mówił ‘to nie jest jeszcze to! Szukaj dalej! 

 

Tym razem postanowiłam się temu przyglądnąć. Głos podpowiadał ‘Simon Sinek’. Chciałam, żeby moja firma była oparta na jego koncepcie  ‘WHY’.  Zbadałam więc dokładnie tą ideę! Okazało się, że każdy ma swoje wewnętrzne, głęboko zakorzenione DLACZEGO! 

 

Jak każdy, to i ja! Poczułam ciarki na całym ciele! Łzy napłynęły do oczu. Pomyślałam, że skoro tak silną reakcję to we mnie wzbudziło, to coś w tym jest! Muszę iść tym tropem! Postanowiłam przejść przez sesje WHY z partnerem, by odkryć swoje głęboko zakorzenione DLACZEGO.

 

Po sesji, nagle wszystko stało się takie jasne! Okazało się, że przez całe życie pomagam innym odkrywać coś w sobie, dzięki czemu mogą ruszyć dalej, odnieść jakiś indywidualny sukces! Robię to poprzez zadawanie im odpowiednich pytań (na które sami muszą sobie odpowiedzieć) ale i też poprzez przekazywanie jakieś wiedzy i opowiadanie historii. 

 

Tak więc moje indywidualne WHY brzmi ‘prowadzić ludzi w odkrywaniu ich indywidualności, żeby mogli odnosić sukcesy!' 

 

Dziś pełna świadomości realizuję swoje WHY poprzez pomaganie przedsiębiorczym kobietom w odkrywaniu ich indywidualnego DLACZEGO, by na min mogły budować odnoszące sukcesy biznesy i czuć się spełnione w swojej pracy! 

 

Dziś w końcu czuję spełnienie! Czuję sens w tym co robię! Wzruszam się każdym razem, gdy odkrywam kolejne DLACZEGO i widzę jak moim klientkom nagle wszystko staje się takie jasne. Widzę też jak powoli zaczynają wprowadzać swoje WHY i czują, że w końcu pracują w zgodzie z sobą!