Zaprojektuj komunikację swojej marki tak, aby klienci chętnie kupowali i wracali po więcej.

Zaprojektuj 
komunikację swojej marki tak, aby klienci chętnie kupowali i wracali po więcej.

MENTORING 1:1

Poprowadzę Cię za rękę w całym procesie tworzenia komunikacji marki, która odzwierciedla Twoje wartości, talenty i osobowość, ale jednocześnie przemawia do odpowiedniej publiki, buduje z nimi relacje i pobudza do działania .

Podczas programu stworzysz prosty, ale konkretny system sprzedaży, dzięki czemu swój cenny czas będziesz mogła poświęcić na pracę z klientami,  a nie na tworzenie treści na social media, na które i tak nie ma odzewu!

Jeżeli Ty też chcesz w końcu zacząć zarabiać  na tym co kochasz i szukasz przewodnika, który Ci konkretnie pokaże, co powinnaś zrobić , to sprawdź szczegóły poniżej!

CO ZYSKASZ PRACUJĄC ZE MNĄ?

✅ Dowiesz się jak zaprojektować komunikację swojej marki, tak aby przyciągała klientów, trafiała do ich serc i umysłów, a zarazem otwierała ich portfele.

✅ Nauczysz się jak skonstruować i opisać swoją ofertę, tak aby potencjalni klienci od Ciebie chętniej kupowali i wracali po więcej.

✅ Nauczysz się jak tworzyć treści, które Cię wyróżniają, budują Twój autorytet w branży, przyciągają właściwą publikę i tworzą autentyczne zainteresowanie Twoją ofertą.

✅ Poukładasz swoje pomysły, stworzysz konkretny plan komunikacji i sprzedaży a następnie wdrożysz go w życie. Dzięki czemu zaczniesz w końcu docierać do wymarzonych klientów i zarabiać na tym, co tak naprawdę kochasz!

✅ Nauczysz się jak wyceniać swoją ofertę oraz przedstawiać ceny, tak abyś już nigdy nie musiała ich zaniżać w obawie, że Ci klienci uciekną!

✅ Zdobędziesz wiedzę i proste techniki, dzięki którym zdobywanie klientów w przyszłości przyjdzie Ci z większą lekkością, pewnością siebie i być może nawet przyjemnością! Inwestując kilka tygodni w ten program, inwestujesz na lata.

JAK PRACUJEMY?

Spotykamy się online.

W sumie mamy 10 spotkań do wykorzystania w przeciągu roku. Razem ustalamy harmonogram.

Ja wysyłam link do video rozmowy dzień przed spotkaniem.

Każde spotkanie trwa maksymalnie godzinę.

Ja wcielam się w rolę mentora i udzielam wszystkich potrzebnych

informacji i narzędzi; Ty wykonujesz swoją pracę.

Przeprowadzam Cię przez cały proces, sprawdzam i omawiam Twoje postępy, odpowiadam na pytania.

Dostajesz dostęp do lekcji i ćwiczeń do indywidualnej pracy. Zadania odsyłasz minimalnie dzień przed naszym spotkaniem, do godziny 12.00.

W ten sposób mogę się przygotować i lepiej Ci służyć.

Jeśli masz jakieś pytania pomiędzy spotkaniami, najlepszym sposobem na skontaktowanie się ze mną jest e-mail.

OPINIE

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

CENY

Mogę Ci zaproponować dwie opcje zapłaty.

W czterech miesięcznych ratach: 

4 x 297 euro + VAT. 

 Lub jednorazowo:

997 euro + VAT

Jednorazowa wpłata upoważnia Cię do aż 191 euro zniżki! 

BRAK TERMINÓW NA 2024