SPRAWDZAM

Cześć,

nazywam się Gosia Smets. Jestem specem od komunikacji.  
Na co dzień mieszkam w Holandii. W sumie już prawie dwie dekady! 

 

Uważam, że każdy może zarabiać na tym, co kocha niezależnie od swojej szerokości geograficznej!

Dlatego też uczę przedsiębiorcze kobiety za granicą, które nie godzą się na kompromisy i pracę poniżej własnych kwalifikacji, jak skutecznie promować swoje małe kreatywne, niekonwencjonalne i niszowe biznesy. 

 

Moją supermocą jest to, że potrafię wydobyć z ludzi to, co w nich najlepsze, by stworzyć na tym niepowtarzalną i  inspirującą komunikację marki. Komunikację, która dociera do serc i umysłów odbiorców. I otwiera ich portfele, oczywiście! ;)

 

Komunikacji, marketingu i biznesu uczyłam się od najlepszych.

Między innymi od Marcela Wandersa, u którego pracowałam przez 3 lata jako asystentka PR i komunikacji.

Nie znasz Wandersa? To weź do ręki jakąś dobrą gazetę wnętrzarską, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz w niej jakiś produkt lub wnętrze przez niego zaprojektowane.

Wiedzę i doświadczenie zdobywałam też pracując w holendreskiej agencji ‘piarowej’. 

Tam już na stanowisku managerskim przez lata byłam odpowiedzialna za promocję wiele kreatywnych biznesów i marek osobistych takich jak Kiki van Eijk, Maarten Baas, Ted Noten i wiele innych.

 

Od 2014 roku prowadzę swoją firmę. Zagłębiam techniki i strategie prowadzenia biznesu online.

Uczę się od najlepszych mentorów biznesowych ze Stanów, Holandii i UK, następnie testuję na własnej skórze, a potem przekazuję wiedzę swoim klientkom. 

 

Dziś jedno wiem na pewno! Nieważne jaki biznes prowadzisz, czy stacjonarny czy online, czy sprzedajesz produkty czy usługi, bez skutecznej komunikacji, Twój biznes nie rozwinie skrzydeł. 

Więc jeżeli Ty też chcesz w końcu zarabiać na tym co kochasz, usprawnij swoją komunikację!


Zobacz jak mogę Ci w tym pomóc. 

 

Praca z Gosią otwiera głowę.

I to nie tylko osobom na początku swojej drogi biznesowej. Niezależnie od etapu, na którym jesteś ze swoją marką, pomoc jej może się okazać nieodzowna.

 

Gosia ma duże doświadczenie w pracy z markami i to się czuje. Ma szeroki horyzont i potrafi spojrzeć na Twój biznes "nowym okiem", a jednocześnie ma wprawę w ocenie potencjału i tego, co w Tobie i Twojej marce kolokwialnie rzecz ujmując "siedzi".

 

Potrafi zobaczyć i wskazać rzeczy, na które Ty już nie zwracasz uwagi, a które mogą się okazać kluczowe w rozwoju.

 

Magdalena Czuban

Kiedy masz wiele zainteresowań, czasami trudno jest określić siebie innym, a nawet mieć jasne pojęcie o tym, kim jesteś i dokąd zmierzasz. 

 

„Strategia”, „komunikacja”, „branding” czy „biznes plan” nie były moimi ulubionymi określeniami. 

 

Współpraca z Gosią, prawdziwą ekspertką w dziedzinie komunikacji była prawdziwym oświeceniem!

 

Przedsiębiorczość też może być czymś kreatywnym! Jej narzędzia i metody, w połączeniu z nieustannym entuzjazmem, pozwoliły mi nie tylko uporządkować swoje pomysły, ale także myśleć szerzej. 

 

 

Fabien Petiot

Mentoring z udziałem Gosi Smets jest tym, czego szukasz całe swoje zawodowe życie, ale być może jeszcze nawet o tym nie wiesz!

 

Pomoc, jaką od niej otrzymałam w rozwoju mojej biznesowej ścieżki i świadomości okazała się momentem przełomowym i czymś absolutnie nieocenionym. To jeden z tych kroków milowych, o jakich pamięta się już zawsze i mówi nadal, kiedy ktoś po latach pyta - jak to się stało, że jesteś tu, gdzie jesteś? Dzięki Gosi zrozumiałam w pełni kim jestem i co najlepszego mogę dać od siebie światu.

 

Niezwykle przenikliwa, otwarta, empatyczna i pomocna Osoba z ogromną pasją do rozwoju i odkrywania tego co w ludziach najlepsze. 

 

Gorąco polecam!

 

Paulina Gawryś

CIEPŁE SŁOWA I OPINIE 

ZAPISUJĘ SIĘ!

TO COŚ DLA MNIE!

JAK CI MOGĘ POMÓC?

WARSZTATY 

MENTORING 1:1 

Nauczę Cię jak komunikować się z klientami, by chętnie kupowali i wracali po więcej. 

 

Prowadzę Cię za rękę w całym procesie tworzenia komunikacji marki na własnych zasadach, talentach i wartościach. Pokażę Ci jak tworzyć treści, które Cię wyróżniają, przyciągają właściwych ludzi i zachęcają do zakupu. Bez ściemy, manipulacji i tańczenia w 'internetach'! ;)

 

Jeżeli jesteś osobą zupełnie początkującą albo osobą cierpiącą na paraliż informacyjny i potrzebujesz kogoś, kto Ci konkretnie powie co powinnaś zrobić, by w końcu zdobyć płacących klientów, to ten program jest zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Kilka razy do roku organizuję interaktywne warsztaty rozwojowo biznesowe.

 

One różnią się tematyką, ale cel jest zawsze jeden - pchnąć Twój biznes do przodu.

 

Jeżeli nie chcesz, aby Cię ominęło info na temat warsztatów to wskakuj na moją listę mailingową.

 

Obiecuję - nie spamuję ;)

SPRAWDZAM!

SŁOWA MAJĄ ZNACZENIE

 

 

To CO i JAK komunikujesz w 90% decyduje o tym, czy Twoi potencjalni klienci zdecydują się na zakup czy nie.

Jeżeli Twoi klienci nie dostrzegą wartości i korzyści dla siebie w Twoich treściach to najzwyczajniej na świecie nie dojdzie do zakupu. Pamiętaj, komunikacja ma bezpośredni wpływ na Twoje dochody i jest kluczowym elementem udanego biznesu!

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać na tym co kochasz,  prowadzić życie i biznes skrojony na miarę to usprawnij swoją komunikację. Sprawdź jak mogę Ci w tym pomóc. 

ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC

Cześć, tu Gosia Smets.

Uczę jak komunikować  się z klientami, by chętnie kupowali i wracali po więcej. W oparciu o autentyczne, prawdziwe i wartościowe treści, za które nie musisz się wstydzić. 

KOMUNIKACJA | MENTORING | COACHING 

DLA TWÓRCZYŃ MAŁYCH BIZNESÓW ZA GRANICĄ

Wierzę, że własna firma może być zarówno źródłem dobrych dochodów jak i spełnienia

Gosia Smets  | info@gosiasmets.com  | Amersfoort Vathorst, Holandia