Odnalezienie swojego wewnętrznego, głęboko DLACZEGO to, według mnie, najprostszy sposób na odnalezienie głębszego sensu, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. To prosta droga do poczucia spełnienia, wewnętrznej motywacji i pracy w zgodzie z sobą! 

 

DLACZEGO to także fundament Twojej marki, to całkowita suma Twoich wartości i przekonań. Wykorzystane w komunikacji marki, Twoje DLACZEGO pomoże Ci inspirować ludzi, budzić zaufanie oraz cieszyć się wieloletnią lojalnością swoich klientów.

 

Ludzie nie kupują tego CO robisz, ale DLACZEGO to robisz. - Simon Sinek

DLACZEGO jest zakorzenione w przeszłości i ukształtowało się przez wydarzenia w naszym życiu. DLACZEGO to historia o naszym pochodzeniu. Mówi o tym kim jesteśmy w tej naturalnej i najlepszej wersji siebie. To powód dla którego nasi przyjaciele nas kochają :) 

 

Pytanie DLACZEGO pomaga zrozumieć, co tak naprawdę nas motywuje i inspiruje.  

 

Chodzi tu o głęboko zakorzenioną wewnętrzną motywację, jakiś cel, wyższą wartość, które napędzają nas do działania.

To powód dla którego rano wstajemy z łóżka.

 

DLACZEGO można zapisać w jednym zdaniu. To nasz pozytywny wkład, który przynosi innym pozytywny efekt:

 

-------------------------------------------------------------, żeby

-------------------------------------------.

 

 

To co to jest to DLACZEGO?

W jakiej formie odbywa się sesja WHY?

Spotykamy się online.

Ja organizuję spotkanie i wysyłam link do Ciebie mailem. 

 

Jak się umówić? 

Napisz do mnie maila na info@gosiasmets.com

W tytule napisz Sesja Why.

 

Ile kosztuje sesja? 

Twoja inwestycja to 110 euro.

 

Dlaczego w euro?

Ponieważ mieszkam i pracuję w Holandii. Moja działalność jest tutaj zarejestrowana. Tutaj rozliczam się ze skarbówką. 

Jak? Gdzie? Ile? 

Ponieważ DLACZEGO jest właściwie historią o naszym pochodzeniu, to żeby je odkryć musimy przeanalizować swoją przeszłość i zidentyfikować pewne schematy, którymi się kierujemy.

 

Niestety, ponieważ jesteśmy zbyt blisko tych wszystkich wydarzeń, sami nie jesteśmy w stanie obiektywnie odnaleźć wspólnych motywów. Dlatego żeby odkryć DLACZEGO potrzebny nam jest partner, taki który nie jest z nami emocjonalnie związany i nie ma wspomnień z tych samych wydarzeń. Pełen empatii partner, który potrafi wychwycić powtarzające się motywy i odnaleźć w nich głębszy sens.

 

I tu pojawiam się ja!  Jeżeli chcesz odnaleźć swoje DLACZEGO i masz gotowość w sobie, by poopowiadać mi trochę o sobie i swoim życiu, umów się na sesję.

 

Podczas sesji notuję wszystkie wątki, słowa, frazy, uczucia, spostrzeżenia, które powtarzają się w Twoich historiach. Mając wszystkie motywy spisane, przyglądam się im uważnie i wybieram jeden

lub dwa, które wydają się najważniejsze. Po czym razem wybieramy motyw, który najbardziej opisuje Twój unikalny pozytywny wkład oraz drugi, który najlepiej podsumowuje efekt. W ten sposób definiujemy wstępną wersję Twojego DLACZEGO. 

 

Pozostałe wątki, będą opisywać Twoje JAK. To są Twoje wartości, mocne strony, atrybuty, które możesz wykorzystać w swojej marce. Będą one tworzyć osobowość marki ale i też służyć jako filtry przy podejmowaniu decyzji. 

 

 

Pracuję według metody opracowanej przez David Mead i Peter Docker z zespołu Simona Sinka.

 

Jak wygląda proces poszukiwania DLACZEGO?

Przed sesją otrzymasz otrzymasz ode mnie PDF z instrukcją, jak przygotować się do naszego spotkania. Ile czasu zajmie Ci przygotowanie historii zależy już od Ciebie.

 

Sama sesja ze mną trwa maksymalnie 2 godziny. Podczas spotkania wysłucham Twoich historii i zidentyfikuję powtarzające się motywy, na podstawie których razem napiszemy pierwszą wersję Twojego DLACZEGO. 

 

Po sesji przetestujesz swoje DLACZEGO z przyjaciółmi. 

 

Po czym,  po tygodniu, spotykamy się ponownie na 30 min, żeby dopracować i zdefiniować Twoje DLACZEGO, które zaczniesz wprowadzać już w życie. 

Jak długo trwa sesja?

W połowie marca chcę rozpocząć (demo) program mentoringowy. Krok po kroku pokażę Ci jak opracować strategię komunikacji Twojej marki w oparciu o Twoje WHY.

 

Będziemy pracować 1:1 lub w małej grupie (maksymalnie 4 osoby) w zależności od ilości zgłoszeń. 

 

Chętnych zapraszam do zapisów.

Wkrótce więcej informacji.  

Mentoring - zapisy

Mentoring z udziałem Gosi Smets jest tym, czego szukasz całe swoje zawodowe życie, ale być może jeszcze nawet o tym nie wiesz!

 

Pomoc, jaką od Niej otrzymałam w rozwoju mojej biznesowej ścieżki i świadomości okazała się momentem przełomowym i czymś absolutnie nieocenionym. To jeden z tych kroków milowych, o jakich pamięta się już zawsze i mówi nadal, kiedy ktoś po latach pyta - jak to się stało, że jesteś tu, gdzie jesteś? Dzięki Gosi zrozumiałam w pełni kim jestem i co najlepszego mogę dać od siebie światu.

 

Niezwykle przenikliwa, otwarta, empatyczna i pomocna Osoba z ogromną pasją do rozwoju i odkrywania tego co w ludziach najlepsze. 

 

Gorąco polecam!

 

 

Paulina Gawryś
@polkadotstyl

 

Czasem bywa tak, że masz pomysł, masz pasję, a nie wiesz z której strony zabrać się za realizację. Potrzebujesz systematyzować swoją wiedzę, pomysły oraz produkty. Ale też potrzebujesz mocno zastanowić się nad tym dlaczego robisz to co robisz. Wbrew pozorom to nie zawsze jest łatwe. Potrzebujesz pomocy, kogoś, kto by pomógł Ci znaleźć swoją drogę. I w tym momencie mogę gorąco polecić Gosię.

 

Kobieta pełna empatii, która pomaga ludziom znaleźć swoje "dlaczego" żeby ten świat był lepszy dla nas wszystkich.

 

Obejrzałam inspirujący wykład, otrzymałam zadanie, a później miałam przemiłą rozmowę z Gosią. Która uważnie wysłuchała mnie i pomogła znaleźć moje "dlaczego" oraz znalazła mocną stronę, która na pewno pomoże mi w prowadzeniu marki odzieżowej w przyszłości. Ja jestem wdzięczna że otrzymałam taką pomoc i wsparcie na początku swojej ścieżki.

 

 

Olga Atamanchuk

@the_house_of_beads

 

 

Trafiłam do Gosi w momencie, kiedy podskórnie czułam, jakie jest moje WHY, ale nie potrafiłam tego ubrać w słowa. Nie wiedziałam też skąd to moje WHY się wzięło.

 

Podczas godzinnej rozmowy Gosia zadała mi kilka bardzo wnikliwych pytań, z uwagą wysłuchała odpowiedzi, na następnie pomogła nakreślić brzmienie mojego WHY.

 

Gosia jest osobą, przed którą bardzo łatwo się otworzyć i opowiedzieć nawet o trudnych doświadczeniach. To wspaniała i ciepła, a przy tym niezwykle spostrzegawcza partnerka do rozmowy.

 

Polecam serdecznie współpracę z Gosią, zwłaszcza, kiedy masz problem z określeniem swojego WHY, misji czy głębszego sensu Twojego biznesu

 

 

Magdalena Franczak

@miarabiznesu

@zielonaferajna

 

 

 

Ciepłe słowa i opinie

ZAPISUJĘ SIĘ

Sesje Why

Zobacz wykład Simona Sinka na konferencji TED, gdzie opowiada on o teorii Złotego Kręgu i dlaczego ludzie nie kupują tego co robisz, a DLACZEGO  to robisz!

Złoty Krąg