UMÓW SIĘ NA SESJĘ WHY

Spotykamy się online.

Ja organizuję spotkanie i wysyłam link do Ciebie mailem. 

 

Żeby się umówić napisz do mnie maila na info@gosiasmets.com z 'Sesja Why' w tytule.

Ile kosztuje sesja? 

Twoja inwestycja to 350 euro.

Przed sesją otrzymasz otrzymasz ode mnie PDF z instrukcją, jak przygotować się do naszego spotkania. Ile czasu zajmie Ci przygotowanie historii zależy już od Ciebie.

 

 

Sama sesja ze mną trwa maksymalnie 2 godziny. Podczas spotkania wysłucham Twoich historii i zidentyfikuję powtarzające się motywy, na podstawie których razem napiszemy pierwszą wersję Twojego DLACZEGO. 

Po sesji przetestujesz swoje DLACZEGO z przyjaciółmi. 

 

Po czym,  po tygodniu, spotykamy się ponownie na 30 min, żeby dopracować i zdefiniować Twoje DLACZEGO, które zaczniesz wprowadzać już w życie. 

Gdzie? Jak? Ile? 

DLACZEGO jest historią o Twoim pochodzeniu. Żeby je odkryć musimy przeanalizować Twoją przeszłość i zidentyfikować powtarzające się schematy.

 

Ponieważ jesteś zbyt blisko tych wszystkich wydarzeń, potrzebny Ci jest partner, który nie jest z Tobą emocjonalnie związany i nie ma wspomnień z tych samych wydarzeń. Pełen empatii partner, który potrafi wychwycić powtarzające się motywy i odnaleźć w nich głębszy sens.

I tu pojawiam się ja! Podczas sesji notuję wszystkie wątki, słowa, frazy, uczucia, spostrzeżenia, które powtarzają się w Twoich historiach. Mając wszystkie motywy spisane, przyglądam się im uważnie i wybieram dwa, które wydają się najważniejsze.

Po czym razem wybieramy motyw, który najbardziej opisuje Twój unikalny pozytywny wkład oraz drugi, który najlepiej podsumowuje efekt. W ten sposób definiujemy wstępną wersję Twojego DLACZEGO. 

Pozostałe wątki, będą opisywać Twoje JAK. To są Twoje wartości, mocne strony, atrybuty, które możesz   w swojej marce. Będą one tworzyć osobowość Twojej marki, ale i też  bedą służyć jako filtry w podejmowaniu decyzji. 

 

Pracuję według metody opracowanej przez David Mead i Peter Docker z zespołu Simona Sinka.

 

Jak wygląda sesja WHY?

Jak długo trwa sesja?

W połowie marca chcę rozpocząć (demo) program mentoringowy. Krok po kroku pokażę Ci jak opracować strategię komunikacji Twojej marki w oparciu o Twoje WHY.

 

Będziemy pracować 1:1 lub w małej grupie (maksymalnie 4 osoby) w zależności od ilości zgłoszeń. 

 

Chętnych zapraszam do zapisów.

Wkrótce więcej informacji.  

Mentoring - zapisy

ZAPISUJĘ SIĘ

WHY?

Firmy zbudowane na fundamentach DLACZEGO są bardziej innowacyjne, budzą większe zaufanie oraz lojalność wśród klientów i odnoszą większe ale przede wszystkim bardziej długofalowe sukcesy, dlatego, że potrafią przekonać swoich klientów, że ich cel w biznesie jest wyższy niż tylko zarabianie pieniędzy. 

-simon sinek

Co to jest DLACZEGO?

DLACZEGO to rdzeń Twojego biznesu.

Wszystkie Twoje działania od produktów i usług, po podejmowane decyzje, marketing i styl komunikacji będą jego namacalnym potwierdzeniem. 

DLACZEGO to całkowita suma Twoich wartości i przekonań. To głęboko zakorzeniona wewnętrzna motywacja, która napędza Cię działania, a  jednocześnie przynosi korzyść innym ludziom. 

DLACZEGO jest zakorzenione w przeszłości i ukształtowało się przez wydarzenia w Twoim życiu. DLACZEGO to historia o Twoim pochodzeniu. Mówi o tym kim jesteś w tej naturalnej i najlepszej wersji siebie. To powód dla którego Twoi  przyjaciele Cię kochają :)

A czy Ty wiesz DLACZEGO robisz, to co robisz?

 

Sesja WHY pomoże Ci odnaleźć odpowiedź na to pytanie. Pomoże też zrozumieć, co tak naprawdę Cię motywuje i inspiruje. A to z kolei, wykorzystane odpowiednio  w komunikacji Twojej marki, pomoże Ci inspirować ludzi, budzić zaufanie oraz cieszyć się wieloletnią lojalnością swoich klientów.

Odnalezienie swojego wewnętrznego, głęboko DLACZEGO to, według mnie, również najprostszy sposób na odnalezienie głębszego sensu, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

To prosta droga do poczucia spełnienia, wewnętrznej motywacji i pracy w zgodzie z sobą! 

*Dlaczego w euro?

Mieszkam i pracuję w Holandii. Tutaj rozliczam się ze skarbówką. Nie martw się nie musisz mieć konta walutowego. Wraz z fakturą otrzymasz instrukcję zapłaty

Nie wiem czy też tak masz, ale ja jestem wieczną poszukiwaczką. Wiele razy zmieniałam ścieżkę mojej kariery i nareszcie udało mi się znaleźć coś odpowiedniego. Wtedy zaczęłam się zastanawiać nad sensem moich działań. Nad czymś większym niż tylko praca, nad moją misją. Wtedy trafiłam na Gosię. Koncepcja WHY Simona Sinka jest mi znana od dawna, jednak nigdy nie myślałam o niej w kategorii osobistego WHY. Sesja z Gosią sprawiła, że spojrzałam na siebie łaskawiej, poczułam się doceniona, ale najważniejsze zrozumiała po co tu jestem. Gosia świetnie łączy kropki i wyciągać trafne wnioski. Sesja WHY ma o wiele więcej wymiarów niż ten biznesowy! Gosia wyłowi Twoje talenty i podpowie w jaki sposób je spożytkować. Dzięki testowaniu Twojego WHY z przyjaciółmi, zobaczysz jak wiele dla nich znaczysz. Ta sesja była dla mnie czymś przełomowym! Jeśli poszukujesz swojego sensu to zachęcam Cię do spotkania z Gosią.

 

Ada Lal

www.ptiszu.com

Czasem bywa tak, że masz pomysł, masz pasję, a nie wiesz z której strony zabrać się za realizację. Potrzebujesz systematyzować swoją wiedzę, pomysły oraz produkty. Ale też potrzebujesz mocno zastanowić się nad tym dlaczego robisz to co robisz. Wbrew pozorom to nie zawsze jest łatwe. Potrzebujesz pomocy, kogoś, kto by pomógł Ci znaleźć swoją drogę. I w tym momencie mogę gorąco polecić Gosię.

 

Kobieta pełna empatii, która pomaga ludziom znaleźć swoje "dlaczego" żeby ten świat był lepszy dla nas wszystkich.

 

Obejrzałam inspirujący wykład, otrzymałam zadanie, a później miałam przemiłą rozmowę z Gosią. Która uważnie wysłuchała mnie i pomogła znaleźć moje "dlaczego" oraz znalazła mocną stronę, która na pewno pomoże mi w prowadzeniu marki odzieżowej w przyszłości. Ja jestem wdzięczna że otrzymałam taką pomoc i wsparcie na początku swojej ścieżki.

 

 

Olga Atamanchuk

@the_house_of_beads

Trafiłam do Gosi w momencie, kiedy podskórnie czułam, jakie jest moje WHY, ale nie potrafiłam tego ubrać w słowa. Nie wiedziałam też skąd to moje WHY się wzięło.

 

Podczas godzinnej rozmowy Gosia zadała mi kilka bardzo wnikliwych pytań, z uwagą wysłuchała odpowiedzi, na następnie pomogła nakreślić brzmienie mojego WHY.

 

Gosia jest osobą, przed którą bardzo łatwo się otworzyć i opowiedzieć nawet o trudnych doświadczeniach. To wspaniała i ciepła, a przy tym niezwykle spostrzegawcza partnerka do rozmowy.

 

Polecam serdecznie współpracę z Gosią, zwłaszcza, kiedy masz problem z określeniem swojego WHY, misji czy głębszego sensu Twojego biznesu

 

 

Magdalena Franczak

@miarabiznesu

@zielonaferajna

Ciepłe słowa i opinie

UMÓW SIĘ NA SESJĘ WHY

Ludzie nie kupują tego CO robisz, a DLACZEGO to robisz.