09 June 2022
Dziś zamiast sama pisać o WHY i o jego niemalże magicznej mocy w biznesie, chcę się z Tobą podzielić dwoma wykładamy na konferencji TED.  Pierwszy to wystąpienie Simona Sineka, od którego wszystko się zaczęło. Za pomocą teorii 'złotego kręgu', Sienek tłumaczy dlaczego jedne firmy odnoszą ogromne sukcesy, gdy inne mając dostęp do tych samych, zasobów stoją w miejscu.  W drugim wystąpieniu Ashley M. Grice, mówi o tym jak wygląda zastosowanie WHY w biznesie.
02 June 2022
Znasz to? Siadasz do biurka, odpalasz komputer zdeterminowana, że dziś w końcu napiszesz nowe posty albo stworzysz nowy landing page, czy zrobisz rozpiskę nowego warsztatu. Zacierasz ręce. Piszesz kilka zdań. I… nagle odchodzisz od biurka.  - Idę tylko po kawę, będzie mi się lepiej pisać - mówisz sama do siebie W drodze do kuchni, widzisz, że w domu panuje bałagan. Na stole nieposprzątane po śniadaniu kubki i talerze, na podłodze pełno piachu, bo
31 May 2022
Przedstawiam Ci swój rozwojowy blog dla przedsiębiorczych kobiet. Oprócz porad marketingowo-biznesowych znajdziesz tu też dużo wskazówek o tym jak prowadzić swój biznes mimo lęków, zwątpień, potyczek, zagubienia, chaosu i hałasu (zewnętrznego i wewnętrznego). Będzie dużo o samorozwoju, bo zauważyłam, że on idzie w parze z rozwojem biznesowym. Celem tego bloga jest udzielenie Ci wsparcia byś mogła prowadzić swój biznes z zwiększa lekkością, pewnością, odwagą i poczuciem, że nie jesteś w tym wszystkim sama.