Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą, ale jeszcze się wahasz i masz jakieś pytania, to śmiało napisz do mnie.

Nie gryzę i nie wpycham nikomu nic na siłę ;) 

Mój adres: info@gosiasmets.com

Jeżeli TY też chcesz dołączyć do programu to umów się już dziś na pierwszą darmową konsultację.

Napisz do mnie maila na info@gosiasmets.com 

Opinie

Praca z Gosią otwiera głowę.

I to nie tylko osobom na początku swojej drogi biznesowej. Niezależnie od etapu, na którym jesteś ze swoją marką, pomoc jej może się okazać nieodzowna.

 

Gosia ma duże doświadczenie w pracy z markami i to się czuje. Ma szeroki horyzont i potrafi spojrzeć na Twój biznes "nowym okiem", a jednocześnie ma wprawę w ocenie potencjału i tego, co w Tobie i Twojej marce kolokwialnie rzecz ujmując "siedzi".

 

Potrafi zobaczyć i wskazać rzeczy, na które Ty już nie zwracasz uwagi, a które mogą się okazać kluczowe w rozwoju.

 

 

 

 

Magdalena Czuban

Z Gosią współpracuję od wielu lat.

To ona pomogła mi w stworzeniu nazwy mojej firmy, loga, w wyborze palety kolorystycznej, oraz napisaniu tekstów opisujących moją ofertę.

 

Pokazała jak się zaprezentować się internecie i usprawnić komunikację mojej marki, by dotrzeć do klientów.

 

Dzięki niej wiem co i jak komunikować, żeby wypromować swoją firmę, nie tracąc przy tym swojej autentyczności i wartości.

 

Polecam!

 

Gosia Kubicka

Mentoring z udziałem Gosi Smets jest tym, czego szukasz całe swoje zawodowe życie, ale być może jeszcze nawet o tym nie wiesz!

 

Pomoc, jaką od niej otrzymałam w rozwoju mojej biznesowej ścieżki i świadomości okazała się momentem przełomowym i czymś absolutnie nieocenionym. To jeden z tych kroków milowych, o jakich pamięta się już zawsze i mówi nadal, kiedy ktoś po latach pyta - jak to się stało, że jesteś tu, gdzie jesteś? Dzięki Gosi zrozumiałam w pełni kim jestem i co najlepszego mogę dać od siebie światu.

 

Niezwykle przenikliwa, otwarta, empatyczna i pomocna Osoba z ogromną pasją do rozwoju i odkrywania tego co w ludziach najlepsze. 

 

Gorąco polecam!

 

Paulina Gawryś

Ceny

 

 

Mogę Ci zaproponować dwie opcje zapłaty.

W czterech miesięcznych ratach: 

4 x 297 euro + VAT. 

 Lub jednorazowo:

997 euro + VAT

Jednorazowa wpłata upoważnia Cię do aż 191 euro zniżki! 

 

dla kobiet, które nie boją się krytycznego spojrzenia i cenią sobie konstruktywny feedback, dzięki któremu mogą polepszyć swoją ofertę, komunikację i zarobki

dla kobiet, które chcą budować swoje biznesy na tym w co wierzą i co je pasjonuje.

✅ dla kobiet, które poważnie chcą rozwijać swój biznes i nie boją się pracy, którą muszą wykonać

dla coachów, trenerek, dietetycznej, edukatorek, terapeutek, psycholożek, ekspertek, które prowadzą swoich klientów w procesie zmiany

 

dla twórczyń małych kreatywnych, niekonwencjonalnych i niszowych biznesów - projektantekt, artystek

dla przedsiębiorczych kobiet, które już prowadzą lub zamierzają prowadzić swoje małe biznesy

Dla kogo jest ten program?

Dla kogo jest ten program?

Jak pracujemy?

✅ Jeśli masz jakieś pytania pomiędzy spotkaniami, najlepszym sposobem na

skontaktowanie się ze mną jest e-mail.

✅ Dostajesz dostęp do lekcji i ćwiczeń do indywidualnej

pracy. Zadania odsyłasz minimalnie dzień przed naszym

spotkaniem, do godziny 12.00. W ten sposób mogę się przygotować i

lepiej Ci służyć.

✅ Przeprowadzam Cię przez cały proces, sprawdzam i omawiam Twoje

postępy, odpowiadam na pytania.

✅ Ja wcielam się w rolę mentora i udzielam wszystkich potrzebnych

informacji i narzędzi; Ty wykonujesz swoją pracę.

Ja wysyłam link do video rozmowy dzień przed spotkaniem. Każde

spotkanie trwa maksymalnie godzinę.

✅ Spotykamy się online. W sumie mamy 10 spotkań do wykorzystania w przeciągu roku. Razem ustalamy harmonogram .

Czasami zgłaszają się do mnie też panowie. Fabien jest Francuzem mieszkającym w Holandii. Jest projektantem rzeczy codziennego użytku. Jest on bardzo kreatywnym człowiekiem. Ma wiele zainteresowań i nadmiar pomysłów, które przez długi czas trzymały go w miejscu. Dzięki mojemu monitoringowi Fabien był w stanie poukładać swoje pomysły i stworzyć strategię komunikacji marki, zgodną z jego artystyczną duszą.

 

A dzięki temu, że opanował technikę prezentowania swojej oferty w autentyczny i skuteczny sposób, w przeciągu zaledwie kilku tygodni po naszej współpracy zdobył duży kontrakt na zaprojektowanie kolekcji mebli dla znanej francuskiej firmy!

 

Sam Fabien wspomina naszą współpracę tak:

 

Kiedy masz wiele zainteresowań, czasami trudno jest określić siebie innym, a nawet mieć jasne pojęcie o tym, kim jesteś i dokąd zmierzasz.  „Strategia”, „komunikacja”, „branding” czy „biznes plan” nie były moimi ulubionymi określeniami. 

 

Współpraca z Gosią, prawdziwą ekspertką w dziedzinie komunikacji była prawdziwym oświeceniem! Przedsiębiorczość też może być czymś kreatywnym! Jej skuteczne narzędzia i metody, w połączeniu z nieustannym entuzjazmem, pozwoliły mi nie tylko uporządkować swoje pomysły, ale także myśleć szerzej. 

 

Fabien Petiot

 

 

“Zgłosiłam się do Gosi, bo potrzebowałam przewodnika, który specjalizuje się w budowaniu strategii komunikacji i rozwoju marki - a jednocześnie bardzo dobrze rozumie specyfikę i bolączki kobiet, które mają swoje jednoosobowe biznesy. Gosia dała mi dokładnie to, czego szukałam i potrzebowałam! 

 

Moim problemem było to, że nie potrafiłam sama doprecyzować mojej oferty, wycenić jej ani napisać tak, by zachęcić klienta do kupna. Z pomocą Gosi dokładnie zdefiniował swoją grupę docelową a następnie zaprojektowałam dla nich ofertę, którą z powodzeniem sprzedałam bez większej obecności w social media. 

 

Miałam również problem z całą moją komunikacją - social media, strona internetowa - nie wiedziałam jak pisać by sprzedać, by zaistnieć w głowach ludzi. 

 

Nie miałam pojęcia o tym jak ma wyglądać moja strona, jakie chcę kolory, co tam umieścić - generalnie jak zrobić pierwsze kroki w budowie swojej marki. Gosia, krok po kroku mi w tym całym procesie bardzo pomogła! Rozjaśniła, uporządkowała a do tego dodawała otuchy w całym tym procesie. 

 

Wybrałam Gosią nie tylko ze względu na jej bogate doświadczenie, ale i też dlatego, że ma w sobie mnóstwo empatii oraz czuć od niej pasję i autentyczną chęć pomocy kobietom w rozwoju ich biznesu. Gosia naprawdę chce żeby nam się powiodło! 

 

Bardzo doceniam, że była dostępna również między sesjami, że dawała wsparcie a czasem nawet wsparciowego kopa w dupę :) Gosia widziała i potrafiła nazwać moje mocne strony i podpowiedziała jak je wykorzystać w mojej marce. 

 

Polecam pracę z Gosią, każdemu kto chce budować markę na własnych zasadach i w zgodzie z sobą.”

 

-Olga Wojciechowska

Przykłady i słowa klientów

Przykłady i słowa klientów

Co uzyskasz pracując ze mną?

✅ Zdobędziesz wiedzę i proste techniki, dzięki którym zdobywanie klientów w przyszłości przyjdzie Ci z większą lekkością, pewnością siebie i być może nawet przyjemnością! Inwestując kilka tygodni w ten program, inwestujesz na lata.

✅ Nauczysz się jak tworzyć treści, które Cię wyróżniają, budują Twój autorytet w branży, przyciągają właściwą publikę i tworzą autentyczne zainteresowanie Twoją ofertą.

✅ Nauczysz się jak wyceniać swoją ofertę i komunikować ceny, tak abyś już nigdy nie musiała ich zaniżać w obawie, że Ci klienci uciekną!

✅ Nauczysz się jak skonstruować  i opisać swoją ofertę, tak aby potencjalni klienci od Ciebie chętniej kupowali i wracali po więcej.

✅ Poukładasz swoje pomysły, stworzysz konkretny plan komunikacji i sprzedaży a następnie wdrożysz go w życie. Dzięki czemu zaczniesz w końcu docierać do wymarzonych klientów i zarabiać na tym, co tak naprawdę kochasz!

✅ Dowiesz się jak zaprojektować komunikację swojej marki, tak aby wywoływała klientów z tłumu, trafiała do ich serc i umysłów a zarazem otwierała ich portfele. 

Zaprojektuj komunikację swojej marki tak,

aby klienci chętnie kupowali

i wracali po więcej. 

 

MENTORING 1:1

 

Prowadzę Cię za rękę w całym procesie tworzenia komunikacji marki, która odzwierciedla Twoje wartości, talenty i osobowość, ale jednocześnie przemawia do odpowiedniej publiki, buduje z nimi relacje i pobudza do działania .

Podczas programu stworzysz prosty, ale konkretny system sprzedaży, dzięki czemu swój cenny czas będziesz mogła poświęcić na pracę z klientami,  a nie na tworzenie treści na social media, na które i tak nie ma odzewu!

 

Jeżeli Ty też chcesz w końcu zacząć zarabiać  na tym co kochasz i szukasz przewodnika, który Ci konkretnie pokarze, co powinnaś zrobić , to sprawdź szczegóły poniżej!

Gosia Smets  | info@gosiasmets.com  | Amersfoort Vathorst, Holandia