DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZNAJDŹ SWOJE DLACZEGO! I W 7 KROKACH ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES- JAKO ŹRÓDŁO DOCHODÓW I SPEŁNIENIA!

Wiesz, że każdy z nas ma swoje indywidualne, głęboko zakorzenione DLACZEGO,  że każdy z nas ma jakąś misję do spełnienia? TAK, Ty też! Powiem Ci coś więcej, Ty już od lat ją spełniasz, choć być może zupełnie nieświadomie! 

 

7PS FOR POSITIVE IMPACT to mój program mentoringowy, w którym w 7 krokach pomogę Ci odnaleźć Twoje indywidualne DLACZEGO i zaprojektować mocną i spójną z Tobą i Twoimi wartościami markę. 

Czy to Ty?

 

Czujesz, że po coś  żyjesz, ale jeszcze nie do końca potrafisz określić swoją misję? Prowadzisz swoją firmę, ale zastanawiasz czy to, co robisz w ogóle ma sens?

 

Ciągle poszukujesz swojej drogi, ale nie wiesz jak ją odnaleźć, by w końcu poczuć spełnienie w swojej pracy?

 

Jesteś idealistką i chciałabyś zmieniać świat, ale boisz się za swoją pomoc brać pieniądze? Próbujesz sama się promować, ale Twoje działania i komunikacja są chaotyczne i nie rezonują z odbiorcami.

Jeżeli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK, to mój program 7Ps for positive impact jest stworzony właśnie dla Ciebie

 

Głównym celem tego programu jest odnalezienie Twojego głęboko zakorzenionego DLACZEGO czyli Twojego powołania, żebyś mogła na nim zbudować swój biznes i poczuć spełnienie w swojej pracy oraz zarabiać pieniądze, realnie pomagając innym.

 

 

Jest to program, w którym pomogę Ci przejść drogę od ambitnej ale zagubionej do ambitnej i spełnionej przedsiębiorczyni z dobrze prosperującą i zarabiającą marką! 

 

Mentoring z udziałem Gosi Smets jest tym, czego szukasz całe swoje zawodowe życie, ale być może jeszcze nawet o tym nie wiesz!

 

Pomoc, jaką od Niej otrzymałam w rozwoju mojej biznesowej ścieżki i świadomości okazała się momentem przełomowym i czymś absolutnie nieocenionym. To jeden z tych kroków milowych, o jakich pamięta się już zawsze i mówi nadal, kiedy ktoś po latach pyta - jak to się stało, że jesteś tu, gdzie jesteś? Dzięki Gosi zrozumiałam w pełni kim jestem i co najlepszego mogę dać od siebie światu.

 

Niezwykle przenikliwa, otwarta, empatyczna i pomocna Osoba z ogromną pasją do rozwoju i odkrywania tego co w ludziach najlepsze. 

 

Gorąco polecam!

 

 

Paulina Gawryś
www.paulinagawrys.pl

 

Praca z Gosią otwiera głowę. I to nie tylko osobom na początku swojej drogi biznesowej. Niezależnie od etapu, na którym jesteś ze swoją marką, pomoc jej może się okazać nieodzowna.

 

Gosia ma duże doświadczenie w pracy z markami i to się czuje. Ma szeroki horyzont i potrafi spojrzeć na Twój biznes "nowym okiem", a jednocześnie ma wprawę w ocenie potencjału i tego, co w Tobie i Twojej marce kolokwialnie rzecz ujmując "siedzi".

 

Potrafi zobaczyć i wskazać rzeczy, na które Ty już nie zwracasz uwagi, a które mogą się okazać kluczowe w rozwoju.

 

 

 

Magdalena Czuban

www.nowakoszula.pl

 

 

 

 

 

Kiedy masz wiele zainteresowań, czasami trudno jest określić siebie innym, a nawet mieć jasne pojęcie o tym, kim jesteś i dokąd zmierzasz. 

 

„Strategia”, „komunikacja”, „branding” czy „biznes plan” nie były moimi ulubionymi określeniami. 

 

Współpraca z Gosią, prawdziwą ekspertką w dziedzinie komunikacji była prawdziwym oświeceniem!

 

Przedsiębiorczość też może być czymś kreatywnym! Jej narzędzia i metody, w połączeniu z nieustannym entuzjazmem, pozwoliły mi nie tylko uporządkować swoje pomysły, ale także myśleć szerzej. 

 

Fabien Petiot

fabienpetiot.com

Co mówią inni o pracy ze mną?

Pokażę Ci jak stworzyć wizję, która w połączeniu z Twoim DLACZEGO nada Twojej marce głębszy sens, ustali jej jasny kurs i będzie mocnym fundamentem Twojego biznesu.

Zaczniemy od sesji WHY, podczas której odnajdziemy Twoje głęboko zakorzenione DLACZEGO, czyli Twoje powołanie oraz Twoje mocne strony. Dowiesz się jak to wykorzystać w swoim biznesie i w swojej komunikacji.

Opracujesz swoją własną osobowość marki na podstawie Twoich mocnych stron i wartości, którymi się kierujesz, tak by praca i komunikacja przychodziły Ci naturalnie i z lekkością.

 

Dopracujesz ofertę i spojrzysz na swoje produkty/usługi z innej perspektywy, w kontekście znalezionego DLACZEGO i Twojej wizji

Przyjrzymy się również Twojej konkurencji ale w trochę innym świetle niż to jest tradycyjnie robione.

Pokażę Ci jak określić niszę biznesową i odkryć Twojego klienta, z którym praca będzie samą przyjemnością i który nie będzie się targował o złotówkę ;)

Stworzysz strategię komunikacji swojej marki, tak by wiedzieć gdzie i jak się promować, by porwać serca klientów i otwierać ich portfele. 

Czym jest 7Ps for positive impact?

ZAPISUJĘ SIĘ

To mój autorski program mentoringowy, w którym w 7 krokach poprowadzę Cię przez budowanie Twojej marki w zgodzie  z Twoim powołaniem, mocnymi stronami, zasadami i wartościami.

 

To program, w którym tłumaczę Sinka z 'polskiego na nasz' i pokazuję jak wykorzystać teorię złotego kręgu w małym biznesie. Wcale nie musisz być Apple! Wystarczy, że będziesz sobą, by zbudować inspirującą i porywającą serca klientów markę! 

Nie znasz jeszcze Simona Sinka i konceptu WHY? Koniecznie obejrzyj jego wykład na konferencji TED

OK, teraz to już jestem pewna!

ZAPISUJĘ SIĘ

8 spotkań 

1 indywidualne, 7 w grupie 

 

Pierwsze spotkanie czyli sesja WHY odbywa się indywidualnie. Pozostałe spotkanie odbywają się grupowo.

 

Spotkamy się w zamkniętej grupie na Facebooku

 

Podczas cotygodniowych lajwów przekazuję Ci wiedzę, daję narzędzia i ćwiczenia do wykonania, tak byś samodzielnie mogła zaprojektować swoją markę

 

Na ewentualne pytania odpowiadam na grupie

 

Zapisy trwają do 30 kwietnia, praca grupowa rozpocznie się w maju

 

 

€ 200

Praca grupowa 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany —
dziękuję
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

zapisuję się

9 spotkań 1:1

 

Spotkanie odbywa się raz w tygodniu i trwa godzinę 

 

Wszystkie spotkania odbywają się online

 

Podczas spotkań osobiście przeprowadzam Cię przez cały proces, dzieląc się swoją wiedzą i dając Ci odpowiednie narzędzia

 

Dostajesz zadania do wykonania, które wysyłasz mi przed kolejnym spotkaniem do sprawdzenia.

 

Razem omawiamy Twoje postępy.

 

Z mojej strony możesz liczyć na konstruktywny feedback.

 

Praca 1:1  w przeciągu tygodnia od momentu zgłoszenia razem ustalimy indywidualną datę rozpoczęcia programu

 

 

€1200

Praca indywidualna 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany —
dziękuję
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

ZAPISUJĘ SIĘ

Zapisy

* DLACZEGO CENY W EURO? Ponieważ mieszkam i pracuję w Holandii, tutaj rozliczam się z Urzędem Skarbowym. Nie martw się nie musisz mieć konta walutowego, by móc zapłacić w Euro. Razem z fakturą otrzymasz instrukcje jak zrobić przelew z polskiego konta na holenderskie. 

Jestem Gosia Smets.

Fascynują mnie ludzie! Widzę, co czyni każdą osobę wyjątkową i wiem jak wydobyć z niej to, co najlepsze! Nie jestem psychologiem ani terapeutką, jestem specem od komunikacji z ludzkim podejściem. 

 

Fascynuje mnie Simon Sinek i jego teoria złotego kręgu. Stwierdzenie, że ludzie nie kupują tego co robisz, a dlaczego to robisz - makes sense to me! 

 

Lubię doszukiwać się głębszego sensu biznesu i pomagać innym w budowaniu mocnych fundamentów ich marki. Marki opartej na własnych zasadach, mocnych stronach i wartościach jej właściciela.

Marki w zgodzie z tym kim jesteś!

 

Wierzę, że własna firma może być zarówno źródłem dobrych dochodów jak i spełnienia.

 

 

Kim jestem?

Jakie mam kwalifikacje i doświadczenie?

 

Z wykształcenia jestem specem od PRu i komunikacji.

Studia dzienne zrobiłam w Holandii, w Hogeschool Utrecht na wydziale Komunikacji i Dziennikarstwa.

 

Przez ostatnie 13 lat, pracowałam w zawodzie dla wielu prestiżowych holenderskich firm designerskich.  Od 6 lat prowadzę własną firmę - DizainPR, która obecnie przeradza się w Gosia Smets :) 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości, napisz do mnie na info@gosiasmets.com 

* Dlaczego angielska nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż program stworzyłam pracując z angielskojęzycznym klientem, materiały przygotowywałam po angielsku. Zauważyłam wtedy, że wszystkie kroki zaczynają się na literę P, PURPOSE (powołanie, czyli Twoje głęboko zakorzenione DLACZEGO) PASSION (pasja ale nie mylić hobby ) PEOPLE (ludzie), PRODUCTS (produkty) PERSONA (osobowość) PROMOTION (promocja w oparciu o WHY oczywiście), POSITIVE IMPACT (pozytywna zmiana). 7 kroków - 7P! W ten sposób powstał mój alternatywny mix marketingowy  i nazwa 7Ps FOR POSITIVE IMPACT!